ورود با اکانت
یا
نام کاربری (ایمیل)
کلمه عبور

مطالعه موردیترابر نت

ترابرنت یک استارتاپ در حوزه حمل و نقل بار است. این استارتاپ یک پلتفرم دو طرفه با هدف ایجاد شبکه ای از رانندگان و مصرف کنندگان جهت تسهیل حمل و نقل بین شهری ارائه داده است که دو اپلیکیشن مجزا برای رانندگان و مصرف کنندگان را به منظور تعریف کار و تحویل بار را عرضه کرده است. ترابر.نت یک اپلیکیشن مبتنی بر نقشه بوده که کانال ارتباطی رانندگان و مصرف کنندگان را فراهم نموده است.

مزایای این استارتاپ به شرح زیر است: • صاحبان بار می توانند به راحتی اعلام بار کنند و تعداد بسیار زیادی راننده در لحظه از آن با خبر شوند. • صاحبان بار می توانند سر فرصت و بدون دغدغه راننده و پیشنهاد مورد نظر خود را انتخاب کنند. • بار در سامانه ترابرنت با توجه به ابزارهای کنترلی به موقع و ایمن حمل می شود. • صاحبان بار می توانند بصورت لحظه ای و آنلاین بار خود را ردیابی کنند. • اکثر رانندگان عضو شده در ترابرنت، افراد جوان و تحصیل کرده ای هستند که صلاحیت آنها در سیستم بررسی شده است. این مزیت، روال کیفی کار را بالا خواهد برد. • عضویت در ترابر نت بصورت کاملا رایگان است و رانندگان می توانند در لحظه، بارهای زیادی را که آماده حمل شدن است، مشاهده کنند. • یکی از مهمترین مزایای عضویت در ترابرنت برای رانندگان این است که آنها، هم در مسیر رفت بارهای ثبت شده را می توانند مشاهده کنند و هم در مسیر برگشت، این امکان وجود دارد. مزیت این روش این است که رانندگان با وسیله خود، بدون بار و خالی بر نمی گردند و همیشه می توانند برای حمل بار جدید در مقاصد مختلف پیشنهاد حمل دهند. • برنامه ریزی دقیق شغلی و تعیین مسیرهای پربار • صدور بیمه نامه آنلاین و صرفه جویی در زمان

ترابرنت کار خود را با یک تیم منسجم از افراد متخصص در حوزه های مختلف کسب و کار، وب و موبایل آغاز نمود. این تیم به سرعت سرمایه اولیه در مرحله بذرپاشی را جمع آوری نمود و نمونه اولیه سایت و اپلیکیشن را تولید کرد. ترابرنت جهت توسعه کسب و کار خود اقدام به جمع آوری سرمایه اولیه از طریق شراکت.نت نمود و در مدت کوتاهی سرمایه ای در حدود یک و نیم میلیارد تومان جمع آوری نمود. این استارتاپ هم اکنون به سرعت در حال رشد کسب و کار خود است.

در کسب های بلند پروازانه سرمایه گذاری کنید!

به دنیایی از فرصت های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کرده و در موفقیت آنها شریک گردید.
چگونه سرمایه گذاری کنم؟ شروع به سرمایه گذاری کنید

هوشمندانه برای کسب خود سرمایه جذب کنید!

با تعامل با جامعه مشتریان و سرمایه گذاران، براحتی برای استارت آپ خود تامین مالی نمایید.
چگونه جذب سرمایه انجام دهم؟ شروع به جذب سرمایه کنید