ورود با اکانت
یا
نام کاربری (ایمیل)
کلمه عبور

سرمایه گذاری

چگونه سرمایه گذاری کنیم؟

کافیست که به عنوان سرمایه گذار در سایت ثبت نام کنید و یک بار پروفایل خود را تکمیل کنید. پس از تایید، شما به تمامی کمپین ها و استارتاپ ها دسترسی داشته و جزییات آن ها را مشاهده خواهید نمود. حتی امکان درخواست اطلاعات تکمیلی نیز برای شما وجود دارد.

شروع سرمایه گذاری

با مشاهده جزییات کمپین ها، ایده اصلی، بازار هدف، اسناد مرتبط ، میزان سرمایه گذاری فعلی و سرمایه مورد نیاز و همچنین تیم استارتاپ ها را خواهید شناخت. کافیست کمپین مورد نظرخود را جهت سرمایه گذاری انتخاب کنید و میزان سرمایه مورد نظر خود را از طریق درگاه امن پرداخت کنید.

تغییر در میزان سرمایه گذاری

تا زمانی که یک کمپین باز باشد می توانید میزان سرمایه گذاری خود را افزایش یا کاهش دهید. پس از جذب سرمایه مورد نیاز برای استارتاپ کمپین مربوطه بسته شده و امکان تغییر در میزان سرمایه گذاری وجود ندارد. در صورتی که کمپینی موفق به جذب سرمایه مورد نیاز در مدت مقرر نشود، کلیه سرمایه جذب شده به سرمایده گذاران مسترد خواهد شد.

شراکت در موفقیت کمپین ها

پس از سرمایه گذاری و جذب سرمایه مورد نظر برای استارتاپ، انجام کلیه امور قانونی توسط تیم حقوقی ما انجام خواهد پذیرفت. اسناد قانونی سهام داری شما تهیه و تحویل می گردد و شما سهامدار قانونی شرکت جدید خواهید بود.جهت آگاهی از تغییرات جدید و روند عملکرد استارتاپ‌ها نیز ما در کنار شما هستیم و اطلاعات مورد نیاز را به صورت آنلاین و آفلاین در اختیارتان قرار خواهیم داد.

در کسب های بلند پروازانه سرمایه گذاری کنید!

به دنیایی از فرصت های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کرده و در موفقیت آنها شریک گردید.
چگونه سرمایه گذاری کنم؟ شروع به سرمایه گذاری کنید

هوشمندانه برای کسب خود سرمایه جذب کنید!

با تعامل با جامعه مشتریان و سرمایه گذاران، براحتی برای استارت آپ خود تامین مالی نمایید.
چگونه جذب سرمایه انجام دهم؟ شروع به جذب سرمایه کنید