ورود با اکانت
یا
نام کاربری (ایمیل)
کلمه عبور

دسته بندی ها

«جعفر محمدی»، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خبر داد که فرآیند صدور مجوز برای پلتفرم‌های تامین مالی جمعی با مدل سهامی کلید خورده است.
نویسنده : مدیر سیستم | تاریخ ارسال : 1398/03/01
یکی از مسائل مهم که ذهن بسیاری از محققین و کارآفرینان را به خود مشغول می‌سازد، چگونگی تجاری‌سازی یک ایده خاص است. یک ایده چگونه پدید می‌آید؟ آیا ایده‌ای که به ذهن خطور کرده است، از ارزش کافی برخوردار بوده و می‌توان بر اساس آن محصول یا خدمتی واجد شرایط به بازار معرفی نمود؟ مهمترین جنبه‌های تجاری‌سازی ایده که می‌بایست به آن‌ها توجه شود، کدام است؟ آیا تجاری‌سازی ایده با تولید محصول نهایی پایان می‌پذیرد؟ این‌ها نمونه‌ای از سؤالاتی است که می‌تواند پیرامون بحث تجاری‌سازی یک ایده ذهنی مطرح گردد. در مقاله حاضر، سعی خواهد شد تجاری‌سازی و ابعاد گوناگون آن طی یک فرآیند مرحله به مرحله و به زبانی ساده تشریح گردد.
نویسنده : National Institutes of Health - ترجمه در وب سایت کانون ثبت اختراع ایران | تاریخ ارسال : 1396/07/20
ویدئوی یک کمپین می تواند یکی از جذاب ترین بخش های آن برای بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران بالقوه باشد. این ویدئو باید شامل نمایش محصول یا سرویس شما، تا ابعاد مختلف بازار هدف، تیم، دستاوردهای فعلی و مزیت رقابتی شما با روایتی جذاب و محتصر باشد. در این مقاله به مواردی که لازم است برای تهیه یک ویدئو مناسب برای کمپین خود در نظر بگیرید، اشاره خواهد شد.
نویسنده : | تاریخ ارسال : 1396/04/27

در کسب های بلند پروازانه سرمایه گذاری کنید!

به دنیایی از فرصت های سرمایه گذاری دسترسی پیدا کرده و در موفقیت آنها شریک گردید.
چگونه سرمایه گذاری کنم؟ شروع به سرمایه گذاری کنید

هوشمندانه برای کسب خود سرمایه جذب کنید!

با تعامل با جامعه مشتریان و سرمایه گذاران، براحتی برای استارت آپ خود تامین مالی نمایید.
چگونه جذب سرمایه انجام دهم؟ شروع به جذب سرمایه کنید